info[@]aramkadeh.com 021 - 88306756

ثبت نام در دومین ترم باشگاه مقاوم سازی شخصیت

از همراهان آرامکده در دومين ترم باشگاه مقاوم سازي شخصيت دعوت بعمل می آید. سلاحهاي رواني چه هست و چه نيست؟زماني كه ديگران با سلاحهاي رواني به شما حمله ميكنند چگونه بر خود مسلط ميمانيد؟ايا من بايد انچه ديگرن مهم ميدانند مهم بدانم يا انچه ديگران دوست دارند دوست داشته باشم؟دوست داريد ديگران در مشت شما باشند؟ايا از پيامد سلاحهاي رواني كه عليه ديگران استفاده ميكنيد راضي هستيد؟

“كارگاه آموزشي كاربردي تراژدي بنام مسئووليت”

هدف ما از مسئولیت پذیری نشان دادن مسئولیت‌ها، ابعاد مسئولیت‌ها و راه‌های قبول کردن

مدیریت مسئولیت‌ها و روش‌های برخورد با آدم‌های بالغ نمایی که اطراف ما حضور دارند…

و این گونه است که ما می‌توانیم مسئولیت‌ها را بالغانه قبول کنیم،
به فرزندان خود مسئولیت‌ها را آموزش دهیم،

جامعه بهتر و بالغانه‌تری و با آرامش بیشتری برای خود و اطرافیان خود و فرزندان خود بسازیم.

کارگاه آموزشی کاربردی غلبه بر شرم و گناه

شرم یکی از اساسی‌ترین احساسات ما است که از کودکی آن را تجربه می‌کنیم و حتی دوست نداریم درباره ی شرم صحبت کنیم.در پیچیدگی این احساس همین بس که ما از شرم خود هم شرمگین می‌شویم.و اینجا اتفاق بدی می‌افتد زیرا شرم عموما به شکل خشم از طرف مقابل یا خشم از خودمان تغییر می‌کندو از اینجا آسیب شروع می‌شود و به همین دلیل است که “شرم را قاتل پنهان روابط می‌دانند”.

کارگاه سلاح های روانی؛ چکار کنم ناراحتم نکنند؟

دپارتمان ارتباط درمانی آرامکده برگزار میکند: اولین دوره از کارگاه های سلاح روانی بنا به درخواست شما عزیزان برگزار میگردد. در زندگی روزانه ی همه ما در تعامل با دیگران اتفاقاتی رخ می دهد که باعث ناراحتی ما می شود که حجم زیادی از آنها به عدم توانایی ما در تنظیم هیجانات و افکار مزاحم […]